تعمیرات پکیج

تعمیرات پکیج

تعمیرات پکیج

Blog Article

روی پنل پکیج ایران رادیاتور شما یک گیج دایره شکل که دارای عقربه هست مشاهده میکنید که اعدادی از یک تا چهار دارد.

برای اینکه پکیج کار کند باید دوشاخه‌ای که معمولا بوسیله یک کابل به دستگاه متصل شده است را به پریز برق متصل کنید.

در این مرحله پارامترهای مربوط به سوخت‌رسانی شامل فشار گاز، دبی آب، دمای آب و گاز و … باید بررسی و تنظیم شوند تا پکیج بهینه کار کند.

در مقاله ای که قبلا در سایت تحت عنوان عیب یابی پکيج منتشر کردیم به صورت مفصل در این باره صحبت کردیم ولی به اختصار خدمتتان عرض میکنم که گاهی سیستم الکترونیکی پکیج با توجه به درخواست های متعدد عمل کردن آب مصرفی و رادیاتور که از سمت ما صورت می‌گیرد باعث می‌شود برد الکترونیک در حالت استند بای قرار بگیرد و چراغ ، در این حالت باید با انجام ریست یک راه اندازی مجدد صورت بگیرد

و کلیه مشکلاتی که مرتبط با پکیج های ایران رادیاتور باشد میتوانید با شرکت پکیجکار تماس حاصل کنید

تعمیرات پکیج را در حال حاضر در شهرهای تهران و کرج ارائه می‌دهیم و به زودی شهرهای دیگر نیز تحت پوشش خدمات تعمیر و نصب پکیج قرار می‌گیرند.

همانطور که میدانید در پکیج های دیواری جدید اکثر مشکلات بوسیله تعمیرات پکیج برد الکترونیک شناسایی شده و به ما نشان داده می شود، وجود کد خطا یا آلارمی که برد الکترونیک بدین وسیله عیب را به ما گزارش می‌دهد کار را برای عیب یابی پکيج راحت‌تر می‌کند.

در صورت وجود مشکل در پکیج ایران رادیاتور قبل از هر اقدامی بررسی کنید چه خطایی روی پکیج ظاهر میشود . کد خطا در پکیج های آنالوگ به صورت چشمک زدن برخی از چراغ های سبز رنگ روی پانل مشخص میشود و در پکیج های دیجیتال کد خطا بوسیله نمایش حروف و اعداد لاتین روی نمایشگر نشان داده میشود .

پادکست جامع آموزش پکیج ایران رادیاتور ویژه خانم های خانه‌دار

اعزام فوری تکنسین بهره‌مندی از تیم‌های حرفه‌ای و خدمت رسانی در اسرع وقت

ببینید دوستان سیستم پکیج دیواری مدار بسته است و در بسیاری از موارد در فصل تابستان وقتی شما شیر آبگرم را مدت طولانی باز گذاشته و سپس می‌بندید حرارت دستگاه بالا می‌رود و چون این حرارت زیاد ممکنه به قطعات اصلی آسیب وارد کند برد کنترل به پمپ سیرکولاسیون و شیر موتوری فرمان می‌دهد که آب داخل دستگاه را برای مدتی داخل مدار رادیاتورها به گردش در آورده تا دمای آن کمتر شود

بررسی دودکش ایران رادیاتور: دودکش پکیج باید به صورت سالیانه مورد بررسی قرار گیرد و اطمینان حاصل شود که در مسیر دودکش گرفتگی وجود نداشته باشد.

البته ما برای تعمیرکاران تازه کار و علاقمندان به یادگیری تعمیرات پکیج ایران رادیاتور به صورت تخصصی صفر تا صد را در لینک فوق آموزش دادیم

اگر پس از انجام تعمیرات دوباره برای دستگاهم مشکل پیش آمد کاردون مشکل را برطرف می‌کند؟

Report this page